Dorabianie kluczy samochodowych Mokotów

dorabianie kluczy Mokotów

Dorabianie kluczy Mokotów

Dorabianie kluczy Mokotów – dorobimy klucze do Twojego samochodu lub mieszkania od ręki. Posiadamy doświadczenie i wykwalifikowany personel, który szybko i sprawnie dorabia klucze.

Jako firma Ekspert Klucz-But działamy na warszawskim Mokotowie od 2007 roku. Nasz punkt usługowy mieści się przy ulicy Wołoska 56.

Do naszych usług możemy zaliczyć: dorabianie kluczy, kodowanie kluczy z immobilizerem, Klucze typu Gerda, wilka, Abus, Winkhaus, klucze samochodowe i do motocyklów, klucze do skrzynek pocztowych i nawiercane, klucze sejfowe toczone i klucze do zasuw, klucze do mebli i wiele więcej.

Potrzebujesz dorobić klucze? Nasi specjaliści chętnie pomogą! Masz pytania dotyczące naszej oferty? Zadzwoń pod numer kontaktowy +48 668 411 979.

 

Dorabianie kluczy samochodowych Mokotów

Dorabianie kluczy samochodowych Mokotów – dorabiamy kluczy do aut na warszawskim Mokotowie! Mokotów to dzielnica, w której działa jeden z naszych punktów usługowych oferujących dorabianie kluczy samochodowych.

Kto zajmuje się dorabianiem tego typu kluczy? Klucze dorabia ślusarz, a ślusarstwo jest zawodem (kiedyś rzemiosłem), w zakres, którego wchodzi ręczna obróbka metali na zimno. Ślusarz wykonuje przedmioty metalowe, naprawia je oraz montuje (no do drzwi). Poza własnymi rękoma oraz prostymi urządzeniami manualnymi jak pilniki, ślusarz wykorzystuje w swojej pracy także urządzenia elektryczne, do których należą wiertarki, polerki, szlifierki, spawarki.

Naciśnij aby zadzwonić +48 668 411 979

Poza dorabianiem kluczy ślusarz wytwarza takie przedmioty jak zamki, okucia, zajmuje się ostrzeniem noży i innych narzędzi wyposażonych w ostrza.

Jakie czynności na co dzień wykonuje ślusarz? Zajmuje się:

– trasowaniem, cięciem, wycinaniem, przerzynaniem,

– prostuje, gnie, piłuje, szlifuje,

– wierci, przebija, pogłębia,

– gwintuje, nituje, skręca, lutuje, spawa,

– demontuje i montuje.

Do pracy ślusarza niezbędną są mu takie narzędzia i takie wyposażenie pracowni, które zawiera: stół ślusarski z imadłem, pilniki, skrobaki, piły, nożyce, młotki, przecinaki, wiertła, lutownice, gwintowniki i wiele innych nie mniej ważnych przyrządów.

Dzisiejsze klucze do aut są w większości wyposażone w immobilisery, czyli zabezpieczenia elektroniczne. W sytuacji zgubienia kluczy samochodowych nie dość, że trzeba je dorobić, trzeba je też na nowo zakodować. Tym zajmują się specjaliści i w razie konieczności dorabiania kluczy samochodowych, warto zgłosić się do takich, którzy oferują serwis kluczy i pilotów, dezaktywują zgubione lub ukradzione klucze, a także naprawiają klucze i piloty. Ważne też jest, aby wykonywali naprawę obudowy kluczyków oraz wymianę baterii do pilotów, a także serwis stacyjki i zamków.

Dorabianie kluczy Mokotów

Poza dorabianiem kluczy samochodowych na Mokotowie zajmujemy się również dorabianiem kluczy do domów czy mieszkań.

WARSZAWA – MOKOTÓW

ul. Wołoska 56
bazarek, pawilon 18
00-001 Warszawa

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9.00 – 18.00
Sobota: 9.00 – 14.00
Niedziela: nieczynne

Naciśnij aby zadzwonić +48 668 411 979

Dorabianie kluczy do domu na Mokotowie warto powierzyć zaufanemu, certyfikowanemu fachowcowi z doświadczeniem nabytym przez lata pracy w tego typu usługach. Nasza firma zajmuje się dorabianiem kluczy od 2007 roku, zdobywając przy tym niezbędne doświadczenie. Dorabianie kluczy obejmuje m.in. dorabianie:

– kluczy patentowych,

– kluczy płaskich,

– kluczy zastrzeżonych,

– kluczy podklamkowych,

– kluczy- zasuw,

– kluczy krzyżakowych, gerda, samochodowych i wielu innych.

Mokotów – co warto wiedzieć o dzielnicy?

Mokotów to jedna z lewobrzeżnych dzielnic Warszawy, najliczniejsza pod względem liczby zamieszkujących ją osób. Mokotów podzielić możemy na Mokotów Góry, w skład którego wchodzą: Stary Mokotów, Wierzbno, Ksawerów, Wyględów, Królikarnia, Służew i Służewiec, oraz Dolny Mokotów, który składa się z: Sielca, Czerniakowa, Siekierek, Augustówki, Stegny i Sadyby.

Zabudowa Mokotowa jest bardzo różnorodna, dużą część zabudowy stanowią tutaj wille- w wielu z nich znajdują się ambasady i reprezentacyjne instytucje. Mokotów to dzielnica bogata także w inne obiekty historyczne oraz w wiele instytucji państwowych i naukowych jak m.in. Szkoła Główna Handlowa, Politechnika Warszawska, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Telewizja Polska.

Naciśnij aby zadzwonić +48 668 411 979

Mokotów to jedna z najbardziej zielonych dzielnic stolicy. Znaleźć tutaj można takie tereny zielone jak Pole Mokotowskie (na styku Śródmieścia, Mokotowa i Ochoty), park Morskie Oko, Park Arkadia, Dolina Służewiecka, Skwer O. i A. Małkowskich oraz ogromny teren ogrodów działkowych w Królikarni.