Naprawa obuwia Tarchomin

naprawa obuwia warszawa tarchomin

Naprawa obuwia Tarchomin

Naprawa obuwia Tarchomin – powierz nam naprawę swoich butów! Twoje obuwie uległo zniszczeniu? Potrzebujesz skrócić pasek? wymienić fleki lub podeszwy?

Jako Ekspert Klucz-But zajmujemy się profesjonalną naprawą obuwia od 2007 roku. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy przez ten długi czas możemy zaoferować wysokiej jakości usługi.

Oferujemy usługi związane z naprawą obuwia takie jak: wymiana fleków i zelówek, klejenie i nadbudowa butów, wymiana obcasów, wszywanie suwaków, wymiana podeszwy i wiele więcej.

Przyjdź do naszego punktu znajdującego się w warszawskim Tarchominie przy ulicy Światowida i skorzystaj z naszej pomocy.

Masz pytania dotyczące naszej oferty naprawy obuwia? Zadzwoń do Nas pod jeden z numerów +48 668 411 979, +48 604 619 741 lub skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na stronie https://kluczbut.pl/kontakt/.

 

Szybka i dokładna naprawa obuwia Warszawa Tarchomin

Szybka naprawa obuwia Warszawa Tarchomin. Obecne czasy uniemożliwiają nam zakup obuwia, które będzie nam służyło przez lata. Zazwyczaj buty są do wyrzucenia już po pierwszym sezonie, a my musimy zaopatrzyć się w nowe modele.

Naciśnij aby zadzwonić +48 668 411 979

Naciśnij aby zadzwonić +48 604 619 741

Dlatego tak ważne jest, aby wspierać stare tradycje i udać się z naprawą obuwia do szewca. Naprawa obuwia jest świetną alternatywą na pozbycie się butów, jeśli jest on praktycznie jak nowy. Dlaczego nie zdecydować się na jego naprawę, skoro może ona okazać się znacznie niższa niż inwestycja w nową parę?

Usługi szewca Tarchomin

Naprawa obuwia obejmuje szczególnie wady związane z uszkodzeniem materiałów. W ich skład wchodzą poszczególne części buta oraz ozdobne elementy. Naprawiając buty, warto wcześniej wiedzieć, z czym możemy się zgłosić. Nasz doświadczony Szewc z Tarchomina pomoże na przykład przy pękniętych i łuszczących się cholewkach, przycierających się podszewkach czy też farbowanych wkładkach. Nie rzadko zajmujemy się również pękniętymi i rozwarstwionymi podeszwami, których zużycie nie nastąpiło w skutek naturalny.

W naszej firmie Ekspert Klucz-But możesz naprawić również wady, które mają wpływ na komfort użytkowania butów. Wady konstrukcyjne to na przykład cholewki, które są za wysokie i obcierają nogę. Naprawa obcasów, które uniemożliwiają swobodne chodzenie, źle rozmieszczone ozdoby, a także wady związane ze sposobem łączenia cholewki z podeszwą.

WARSZAWA-TARCHOMIN

ul. Światowida 102 (bazarek)
róg Ćmielowskiej, pawilon 55
03-144 Warszawa Tarchomin

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: 9.00 – 14.00
Niedziela: nieczynne

Naciśnij aby zadzwonić +48 668 411 979

Naciśnij aby zadzwonić +48 604 619 741

Zdarzają się również wady, które związane są stricte z nieprawidłowym wykonaniem obuwia. Wady te zaliczają się do kategorii technologicznej i głównie zauważalne są dopiero podczas użytkowania. Jest to na przykład nieprawidłowo osadzony obcas, niekomfortowy język, który był wszyty krzywo oraz spoiny, które wykonane były źle.

Szewc to zawód, który ciągle istnieje na rynku i warto korzystać z naszych usług naprawy obuwia.

Tarchomin – co warto wiedzieć o dzielnicy?

Tarchomin to obszar zajmujący północno-wschodnią część dzielnicy Białołęka. Jego historia sięga już czasów średniowiecza, gdzie po raz pierwszy użyto tej nazwy w wieku XIII. Tarchomin podzielony jest na trzy strefy, Nowy Tarchomin, Kościelny Tarchomin oraz Tarchomin Fabryczny. Każdy z nich charakteryzuje się na swój sposób, w przypadku pierwszego jest on wysoko zabudowany, budowlami z różnych wieków. W Tarchominie można skorzystać z wielu atrakcji, na przykład z podróży promem. Dzięki nim możemy dostać się do Łomianek, a co ważniejsze całkowicie za darmo. Prom zatrzymuję się i zabiera swoich pasażerów z przystanków oznaczonych tabliczkami tak jak autobusy czy tramwaje.

Równie dużą popularnością cieszy się przeciwpowodziowy wał, który rozciąga się wzdłuż Wisły. Jest on nie tylko gwarancją bezpieczeństwa, ale też miejscem idealnym na spacery oraz wycieczki rowerowe. Trasa rozciąga się od Tarchomina Kościelnego aż do Jabłonnej, gdzie po drodze napotkamy wiele atrakcji. Naszą podróż zaczniemy od Kościoła św. Jakuba, następnie miniemy obecne Seminarium duchowe, nowodworskie osiedle, warszawską piaskarnię oraz stadninę koni. Jeśli po drodze zgłodniejmy, zapraszamy do grillowego ogródka, Chaty Trapera bądź prywatnie porozstawianych przekąsek. Kilometr dalej ujrzymy piękną, otwartą przestrzeń, gdzie będziemy mogli się zatrzymać i odpocząć.

Naciśnij aby zadzwonić +48 668 411 979

Naciśnij aby zadzwonić +48 604 619 741

Po drodze czeka nas kolejna stadnina a tuż za nią dwukilometrowy, uważany za najpiękniejszy odcinek, który pozbawiony jest wszelkich zabudowań. Między czasie przejdziemy wzdłuż granic rezerwatu, aż na horyzoncie przywita nas punkt kulminacyjny, czyli Pałac w Jabłonnej.