Usługi zegarmistrzowskie Mokotów

zegarmistrz mokotów

Usługi zegarmistrzowskie Mokotów

Usługi zegarmistrzowskie Mokotów – powierz nam naprawe swojego zegarka lub zegara. Nasza firma powstała w 2007 roku. Posiadamy trzy punktu usługowe, w tym jeden na warszawskim Mokotowie.

Wiele lat doświadczenia pozwalają nam zaoferować wysokiej jakości usługi zegarmistrzowskie. Cechuje nas precyzja i doskonała jakość.

Jako zegarmistrz Mokotów oferujemy sprzedaż i wymianę pasków do zegarków, wymianę baterii i teleskopów, skracanie bransolet, wymiana szkieł w zegarkach i inne drobne usługi zegarmistrzowskie.

Masz pytania dotyczące naszej usługi naprawy zegarków?

Zadzwoń do Nas pod numer +48 668 411 979 lub napisz do nas wiadomość korzystając z formularza kontaktowego dostępnego na stronie https://kluczbut.pl/kontakt/.

 

 

Zegarmistrz Mokotów

Zegarmistrz to zawód wymagający ogromnej precyzji i miłości do czasu i zegarów. Tych na rękę, tych na ścianę – zegarów z duszą. Mimo tego, iż żyjemy w czasach, gdzie technologia idzie wciąż i wciąż do przodu, nadal jest wielkie grono klientów, która ceni sobie stare zegarki – te mechaniczne, często przekazywane z pokolenia na pokolenie, od babć i dziadków lub kupowane na aukcjach przedmiotów z przeszłością i z duszą.

Rzemiosło zegarmistrzowskie miało ogromny popyt po wojnie. Od tamtego czasu bardzo się w Polsce rozwijało, a i dziś chcąc być dobrym zegarmistrzem należy się szkolić, gdyż technika prze naprzód. Naprawa zegarków dziś wymaga najnowszych narzędzi oraz odbywania szkoleń. Zegarmistrz, by być dobry w swoim fachu potrzebuje jednak nie tyle samej wiedzy (chociażby z zakresu materiałoznawstwa), co cierpliwości i pamięci wzrokowej, a także wysokiej sprawności manualnej – a nade wszystko doświadczenia nabywanego przez lata pracy w zawodzie zegarmistrza.

Naciśnij aby zadzwonić +48 668 411 979

By zostać zegarmistrzem trzeba koniecznie ukończyć szkołę średnią (zasadnicza szkoła zawodowa o specjalizacji zegarmistrzowskiej) oraz odbyć dwa lata przyuczenia do zawodu. Nauka kończy się egzaminem czeladniczym zdawanym w Izbie Rzemieślniczej.

Czym zajmuje się zegarmistrz Mokotów? Do naszych codziennych zadań należy:

naprawa zegarów i zegarków,

– praca z klientem – przyjmowanie zleceń, ustalanie szczegółów ich realizacji, ustalanie terminów,

– pozyskiwanie niezbędnych narzędzi i części zamiennych służących naprawom.

Usługi zegarmistrza Warszawa Mokotów

Oferujemy usługi zegarmistrzowskie na terenie Mokotowa. Usługi te zawierają w swoim zakresie m. in. gruntowy serwis zegarków (demontaż zegarka do części pierwszych, wyczyszczenie mechanizmu, montaż i smarowanie, sprawdzanie działania poszczególnych zespołów, sprawdzenie parametrów elektronicznych, założenie baterii, czyszczenie koperty zegarka, kontrola dokładności i szczelności- ciśnieniowo, kontrola naciągu, dokładności chodu, rezerwy chodu), serwis częściowy zegarków, wymiana baterii, pasków, bransolet.

WARSZAWA – MOKOTÓW

ul. Wołoska 56
bazarek, pawilon 18
00-001 Warszawa

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9.00 – 18.00
Sobota: 9.00 – 14.00
Niedziela: nieczynne

Naciśnij aby zadzwonić +48 668 411 979

Nasz specjalista zegarmistrz podejmuje się także często renowacji starych zegarów – renowacji tarczy, koperty, bransolety, poleruje szkiełka. Naprawy zegarmistrzowskie to także sprowadzanie oryginalnych części do różnego rodzaju zegarków. Usługi zegarmistrzowskie na Mokotowie obejmują zarówno zegarki mechaniczne jak i elektroniczne, naprawę budzików, zegarów wiszących oraz stojących.

Mokotów – co warto wiedzieć o dzielnicy?

Mokotów to jedna z lewobrzeżnych dzielnic Warszawy, jest to największa dzielnica Warszawy pod względem liczby ludności. Dawniej Mokotów był wsią, a jego nazwa wywodzi się prawdopodobnie od imienia właściciela wsi – Mokota. Mokotów jest dzielnicą z ogromnymi obszarami parków i miejskiej zieleni. W sód najbardziej znanych terenów zielonych możemy wyróżnić Pole Mokotowskie- leży ono na obszarze trzech dzielnic- Ochoty, Śródmieścia oraz Mokotowa.

Do mokotowskich atrakcji zaliczymy:

– Królikarnię i Park Arkadia,

– park Morskie Oko,

– Kopiec Powstania Warszawskiego,

– Dom Wedla,

– tor wyścigów Konnych- Służewiec,

– gmach Telewizji Polskiej i inne.

Na Mokotowie znajduje się wiele budynków historycznych oraz użyteczności publicznej, a wśród nich Biblioteka Narodowa, Politechnika Warszawska, Szkoła Główna Handlowa, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego. Zabudowa Mokotowa jest niezwykle różnorodna. Pełno tu różnych willi (w wielu z nich znajdują się ambasady).

Naciśnij aby zadzwonić +48 668 411 979

Najwyższej klasy apartamentowce w Polsce znajdują się właśnie na Mokotowie. Mokotów składa się z Górnego Mokotowa (Stary Mokotów, Wierzbno, Ksawerów, Wyględów, Królikarnia, Służew i Służewiec) oraz z Dolnego Mokotowa (Sielce, Czerniaków, Siekierki, Augustówka, Stegny, Sadyba).