Naprawa obuwia Mokotów

Naprawa obuwia Warszawa Mokotów

Naprawa obuwia Mokotów

Naprawa obuwia Mokotów – podejmiemy się naprawy Twoich butów! Twoje obuwie uległo zniszczeniu? Jako firma Ekspert Klucz-But działająca na rynku od 2007 roku oferujemy sprawną i precyzyjną naprawę obuwia dla klientów z warszawskiego Mokotowa.

Podejmujemy się naprawy obuwia, w szczególności napraw takich jak: rozciąganie i wymiana sprężyn, klejenie i nadbudowa, wszywanie suwaków, skracanie i dziurkowanie pasków czy wymiana fleków i zelówek.

Ponadto w naszym punkcie mieszczącym się przy ulicy Wołoska 56 oferujemy sprzedaż wkładek i kosmetyków do butów.

Powierz nam naprawę butów! Masz pytania dotyczące naszej oferty? Skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na stronie https://kluczbut.pl/kontakt lub zadzwoń pod numer kontaktowy +48 668 411 979.

Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty!

 

 

 

 

Sprawna naprawa obuwia Warszawa Mokotów

Sprawna naprawa obuwia Warszawa Mokotów – Naprawa obuwia skórzanego, czy naprawa obcasów staje się coraz bardziej popularna w odniesieniu do droższego markowego obuwia, gdzie gwarancja producenta straciła już ważność. Jako Ekspert Klucz-But oferujemy sprawną naprawę obuwia w Warszawie na Mokotowie .

Zdarza się, że w butach rozklei się podeszła, rozszyje się skóra, czy zgubimy fleka lub po prostu się on zużyje. W takich sytuacjach możesz zgłosić się do szewca, aby wykonać naprawę.

Naciśnij aby zadzwonić +48 668 411 979

Zajmujemy się również naprawą obuwia na poczekaniu, gdzie nie możemy zdecydować się na pozostawienie ulubionej pary butów na kilka dni. Naprawa obuwia nie musi także wiązać się z dużym wydatkiem.

Wielu z Nas uważa, że nie warto jest naprawiać tanich butów, gdyż ich naprawa przewyższy koszt zakupu nowych – jednak nie jest tak do końca. W zależności od tego co podlega naprawie, koszt naprawy waha się już od kilkudziesięciu złotych. Zawsze warto zanieść uszkodzone buty do szewca i poprosić o wycenę naprawy.

Usługi szewca Mokotów

Usługi szewca Mokotów – naprawimy Twoje buty. Nasz punkt usługowy to nie tylko naprawa obuwia, ale także pielęgnacja czy dobór odpowiednich preparatów do czyszczenia. Regularne chodzenie w obuwiu na obcasach może spowodować ich zużycie i konieczność wymiany fleków na nowe. Naprawa obcasów jest jedną z popularniejszych usług jakie realizuje szewc. W przypadku złamania obcasa, również możemy pokusić się o naprawę obuwia. Usługi szewca to także specjalistyczne naprawy, które wiążą się z dorabianiem oczek w trampkach czy dodatkowych klamr i zapięć. Szewc wymienia podeszwy, zszywa i naprawia obuwia ze skóry, ale także naprawia torebki, które posiadają ślady codziennego użytkowania.

WARSZAWA – MOKOTÓW

ul. Wołoska 56
bazarek, pawilon 18
00-001 Warszawa

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9.00 – 18.00
Sobota: 9.00 – 14.00
Niedziela: nieczynne

Naciśnij aby zadzwonić +48 668 411 979

Jako szewc z Mokotowa z wieloletnim doświadczeniem w swoim katalogu usług posiadamy także pielęgnację obuwia. Obuwie, które szczególnie jest narażone na działanie wilgoci i deszczu podlega impregnacji, dzięki czemu przedłużymy ich żywotność i nie będą przemakać. Można także zabezpieczyć obuwie, przed przyleganiem brudu. Specjalistyczne preparaty tworzą na skórze i innych materiałach warstwę ochroną, która zapobiegnie zabrudzeniom, a także przedłuży trwałość obuwia.

Usługi szewca są bardzo rozbudowane. Jeśli uznasz, że Twojemu obuwiu należy się drobna zmiana, możemy także pokusić się o wymianę sznurowadeł na kolorowe, a także wymienić wkładki na nowe. Oferujemy również wiele akcesoriów do butów.

Mokotów – co warto wiedzieć o dzielnicy

Mokotów jest jedną z popularniejszych dzielnic Warszawy. Do roku 2003 Zamieszkiwało tu około 217 651 osób. Zajmuję powierzchnię 35,4 km2. Dużą część Mokotowa zabudowana jest willami i osiedlami bloków z wielkiej płyty. Uważa się, że ponad połowa, najwyższej klasy apartamentowców w Polsce, znajduje się właśnie tutaj.

To prestiżowa okolica, która przyciąga do siebie nie tylko rodziny z dziećmi, ale także karierowiczów, dla których prestiż zamieszkania ma dość duże znaczenie. Mokotów posiada także na swoim terenie pozostałości po przemyśle, gdzie przykładem może być Warszawski Służewiec. Obecnie jest on coraz częściej wykorzystywany pod obszar handlowy i biurowy. Mokotów jest również bardzo przyjazny dla mieszkańców.

Naciśnij aby zadzwonić +48 668 411 979

Posiada dużo terenów zielonych, takie jak pola mokotowskie, dolina służewiecka czy nawet park morskie oko. Przez Mokotów biegnie również trasa linii warszawskiego metra, co podnosi standard dzielnicy.