Naprawa obuwia Piaseczno

Naprawa obuwia Piaseczno

Naprawa obuwia Piaseczno

Naprawa obuwia Piaseczno – podejmiemy się naprawy Twoich uszkodzonych butów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach szewskich.

Nasza firma istnieje od 2007 roku – przez ten czas stale rozwijaliśmy jakoś naszych usług związanych z profesjonalną naprawą obuwia.

Do naszych usług związanych z naprawą obuwia możemy zaliczyć: mocowanie i wymiana obcasów, klejenie i nadbudowa, wymiana fleków i zelówek, wszywanie suwaków, wymiana podeszwy, skracanie i dziurkowanie pasków czy też rozciąganie obuwia.

Ponadto w naszym punkcie usługowym w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10 kupisz kosmetyki i akcesoria do butów, dzięki którym będą one służyły przy długi czas.

Zastanawiasz się czy Twoje buty są do uratowania? Masz pytania związane z naszą ofertą naprawy butów? Gorąco zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 604 619 741.

Zachęcamy również do zadawania pytań przez formularz kontaktowy dostępny na stronie https://kluczbut.pl/kontakt/.

 

 

Ekspresowa naprawa obuwia Piaseczno

Ekspresowa naprawa obuwia Piaseczno – zleć nam renowacje swoich butów. Usługi szewskie w Polsce mają bardzo długą tradycję, a na terenie Polski wciąż działają okręgi o wieloletniej tradycji szewskiej. Najstarsze wzmianki o szewskich cechach pochodzą z Krakowa. W dawnych dziejach Rzeczpospolitej szewc był szewcowi nierówny – tyczyło się to używanych przez szewca materiałów. Szewc, który wykorzystywał lepszy surowiec nazywany był kurdybanikiem lub safiankiem – robił on obuwie dla finansowej elity. Szewc najogólniej zajmuje się naprawą oraz wykonywaniem obuwia. Wyróżnia się dwa rodzaje szewstwa: szewstwo ręczne oraz maszynowe.

Naciśnij aby zadzwonić +48 604 619 741

Zakład szewski nie może obyć się bez takich przedmiotów jak: szpilarek (jest to narzędzie w postaci dużej szpili oprawionej w rękojeść, służy do przebijania otworów w skórze dla umożliwienia szycia; wykorzystywany jest także w kaletnictwie i rymarstwie), szydło, szczecina, dratwa, cęgi, kopyta i młotek.

Dratwa to mocna, gruba nić wykonana z lnianych lub konopnych włókien. Nić ta jest zaimpregnowana woskiem albo smołą. Jest używana nie tylko przez szewca, ale także w warsztacie rymarskim i kaletniczym. Świetnie sprawdza się podczas naprawy obuwia skórzanego jak i podczas naprawy obcasów, które obluzowały się w podstawie buta.

Kopyto szewskie służy do formowania butów. Stanowi ono uniwersalną miarę, ale może być także przygotowywane pod indywidualne zamówienie, dla konkretnej osoby.

Nasza firma Ekspert Klucz-But posiada punkt usługowy w którym naprawiane są buty skórzane i inne, ponadto oferujemy naprawę obcasów i pozostałe usługi szewskie.

Usługi szewca Piaseczno

Usługi szewca Piaseczno – Ekspert Klucz-But. Usługi szewskie to dość szeroki zakres wszelkich napraw i usług oferowanych przez szewca. Usługi szewskie w Piasecznie pozwolą Ci komfortowo i szybko naprawić to, co zostało uszkodzone, by znów w pełni cieszyć się ulubionymi butami. W zakres usług szewskich wchodzą:

– naprawa zamków w butach, wszywanie nowych zamków,

– naprawa szwów na butach,

 – naprawa wszelkich rozdarć na obuwiu i renowacja uszkodzonej skóry na butach skórzanych,

 – naprawa zużytych obcasów/ fleków (w butach damskich i męskich),

– sprzedaż akcesoriów obuwniczych jak sznurówki czy prawidła drewniane,

– zelowanie lustrzane,

– wymiana podeszew skórzanych,

– obciągnięcie obcasów,

– rozciąganie obuwia,

– malowania butów (patynacja),

– renowacja cholewki buta,

– konserwacja obuwia i jego czyszczenie (skóra licowa, zamsz/ nubuk, nubuk olejowany, skóra lakierowana, skóry egzotyczne, tekstylia).

Kaufland Piaseczno
ul. Okulickiego 10
05-500 Piaseczno

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Sobota: 9.00 – 21.00
Niedziela: nieczynne

Naciśnij aby zadzwonić +48 604 619 741

Piaseczno – co warto wiedzieć o mieście?

Piaseczno to jedno z podwarszawskich miast, oddalone od centrum stolicy o około 17 kilometrów. Jest to miasto powiatowe wchodzące w skład aglomeracja warszawskiej, które graniczy bezpośrednio z Ursynowem, i które zamieszkane jest przez niespełna 50 000 osób.

Historycznie Piaseczno było królewskim miastem Korony Królestwa Polskiego (1386- 1795). Nazwa Piaseczno wywodzi się od piaszczystych ziem nad brzegiem rzeki Jeziorki (Jeziornej). Miasto otrzymało prawa miejskie w roku 1429. Piaseczno otrzymało też wtedy herb- herbem Piaseczna jest Junosza, polski herb szlachecki, którym pieczętowało się kilka rodów mazowieckich. Na tarczy herbu widnieje srebrny baran ze złotymi rogami. Baran stąpa po trzech pagórkach.

Pierwszym burmistrzem Piaseczna był Wojciech Baranowicz, a obecnie funkcję te pełni Daniel Putkiewicz.

Do najciekawszych zabytków Piaseczna zaliczają się:

– zespół kościoła pod wezwaniem św. Anny (kościół, drewniana dzwonnica i stara plebania),

– Ratusz z XIX wieku wg projektu Hilarego Szpilowskiego w stylu klasycystycznym,

– cmentarz parafialny (1795),

– mykwa- rytualna łaźnia żydowska,

– cmentarz żydowski (1870),

– dworzec Piaseczyńskiej Kolei Wąskotorowej (1914).